неділя, 15 липня 2012 р.

Солодка посмішка мого синочка

Недавно переглядала фото синочка від народження. І дуже-дуже сподобалось мені, як на фото вийшов синочок зі своєю, ще беззубою посмішкою... Такий милий, така гарнюня...Йому тут десь 4 місяці. Як скоро летить час... Здається ще недавно народився, принесли з пологового, вчився сідати, ходити, говорити, перші слова, особливо те солодке слово МАМА)))) Час так біжить, що просто неможливо встигнути.. А зараз вже такий доросий, сам тебе чого хочеш навчить, така щебетуха... Спогади-спогади... куди ж ми без них..
І от в голову мені прийшла просто чудова ідея, колись гуляючи-мандручи по іноземних блогах побачила я ідею з фото.. Повитягала я потрібні скрап матеріали, положила своїх чад на обідній сон і засіла мама творити... І ось, що я зробила:
В інтер'єрі на письмовому столі синочка

власне самі деталі:Візьму участь у завданні "Ягідний джем" від блогу Завдання для душі.

4 коментарі:

 1. Синулька такий смішний))) Радість мала:)
  Чудова підставочка, бажаю успіху в завданні!!

  ВідповістиВидалити
 2. Просто замечательная подставочка для фото!Безумно радует, что для "Ягодного джема, ты выбрала оригинальный скрап-объект. А в результате -нежная работа и позитивная фота)))
  Спасибо,что вдохновляетесь и творите с ЗДД!

  ВідповістиВидалити
 3. Так, згадувати ті моменти так приємно солодко )) а час біжить...навіть летить )) і вже скоро ті сонечка будуть іти в школу, а ми і далі будемо пам"ятати всі моменти від самого народження, це щастя і таке не забуеться ніколи )))
  чудова ідея, Катюш! Молодчинка!!

  ВідповістиВидалити
 4. Класна підставка!
  І фотки можна змінювати хоть щодня ))

  ДК "ЗДД"

  ВідповістиВидалити