четвер, 5 лютого 2015 р.

Про життя..

Привітики. Сьогодні я до вас з оголошенням. Наш Арт клуб шукає нових людей, творчих особистостей, які люблять свою роботу, які люблять, те чим займаються!!!!
У вас ще є час подати заявку і можливо саме Ти станеш членом нашої дизайн команди.
Між іншим скажу по секрету, що віднедавна нашу ДК чекають бонуси від усіх діючих спонсорів))) Так що не вагайся, а приєднуйся!!!!


Ну і я зовсім не про набір в ДК йшла розмовляти...
Якийсь сумний пост мав бути, такий настрій наразі.. не знаю чому.. Можливо тому, що від нас йдуть дуже гарні люди, кудись туди, в рай, на небо...
Вже який день під ряд думаю, як банально може обірватися життя... Там і тоді, коли не очікуєш.. І скільки всього залишеться незакінченого, недосказаного..
Любила я Скрябіна, любила за отаку простоту, за ту відвертість, та зрештою за пісні.. І його ота для мене крута програма Шанс кожного вечора після караоке.
Жаль, що зі світу, якому так потребує таких людей, вони йдуть так швидко..


Але життя продавжується і в нашій пам'яті завжди будуть ті люди, рідні, які покинули цей світ, які зараз просто оберігають нас з висоти..
На цій ноті покажу таку листівку, з метеликами.. Чомусь останнім часом вони мене заполонили.. Три останні листівки, які я зробила, але ще не встигла викласти, я просто напросто зробила з ними, метеликами.


Листівка зроблена по завданню нашого блогу 3-в-рядок, Метелик.

Приєднуйтесь до завдання і приємна новина всі учасникам, переможців буде аж 2!!!!!Немає коментарів:

Дописати коментар